O nas

…a raczej o mnie 😉

Witaj, po tej stronie Kamil, tak jak Ty miłośnik bonsai.
Swoją przygodę z bonsai zacząłem już wiele lat temu. W 2004 roku założyłem forum o tematyce bonsai, które istnieje po dzień dzisiejszy. W 2008, 2009 oraz 2012 roku zorganizowałem wystawy bonsai w mojej wsi gdzie się wychowałem. Gdy w 2013 roku otrzymałem okazję zostać wyłącznym przedstawicielem firmy Ryuga na terenie Polski, postanowiłem z tej okazji skorzystać i otworzyć sklep internetowy z produktami do bonsai.
Jako że osobiście stawiam na jakość, było dla mnie ważne aby nie sprzedawać produktów, które prowadziłyby jedynie do niezadowolenia moich klientów. Dlatego też w moim sklepie oferuje jedynie narzędzia i akcesoria firm znanych w świecie miłośników bonsai.

Jeśli już zauważyłeś, że na wysyłkę musisz trochę poczekać…
Obecnie mieszkam w Niemczech i też tutaj mam swój magazyn. Niestety ale nie znalazłem jeszcze firmy, która by tanim kosztem wysyłała paczki z Niemiec do Polski (stąd tak wysokie koszty wysyłki). Dzięki znajomemu, który średnio co dwa tygodnie jeździ do Polski, mogę również zaoferować tańsze sposoby wysyłki z tym minusem, że na zamówienie musisz trochę poczekać  i potraktować to jako test Twojej cierpliwości – cechy, która jest moim zdaniem bardzo ważna chcąc zajmować się bonsai 😎

Miłych zakupów i do usłyszenia na forum bonsai.

Pozdrawiam,
Kamil

Dodaj komentarz